Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Віталій Охтименко - врятувати ногу

vitalyi9 3Чоловіку потрібні сотні тисяч гривень на лікування Про допомогу добрих людей просить 35-річний Виталий Охтименко , якій опинився у скруті через нещасний випадок, який ускладнився через хронічну хворобу.

Молодий чоловік страждає на гемофілію (у нього не згортається кров), а у листопаді минулого року він ще й отримав закритий перелам стегнової кістки лівої ноги, і досі він не загоївся. «При надходженні в лікарню це була лише невелика щілина між кістками.

Після знаходження на витяжки кістки розсунулися, а після зняття з витяжки я лежав тиждень, нічого не проводилося, і кістки змістилися. Під час накладення гіпсової пов'язки, лікарі не з'єднали кістки, на знімках кістки не стикаються, тобто ніяке зрощення неможливо», - розповідає Віталій.

Зламана кістка впивається в м'язи і завдає нестерпного болю. Окрім цієї проблеми, у чоловіка, через основне захворювання, є зараження гепатитом С і ушкодження ним печінки, лікарі перш ніж братись за операцію на нозі наполягають на лікуванні гепатиту, але коштів навіть на це лікування у Віталія немає.

Картка для допомоги 5168 7573 9954 5013