Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Потрібна допомога

Проекты

Мамі п'ятьох діток терміново потрібні кошти на пересадку легенів. Зараз діагноз молодої жінки - вроджена кістозна аденоматозна мальформація легень, гігантська булла правої легені, респіраторна недостатність і її стан постійно ускладнюється частими захворюваннями, які ставлять під загрозу її життя. В нашій країні допомогти не можуть. Допомогти погодились лікарі з Південної Кореї. Але сума для Маргарити просто захмарна -10500$ на обстеження і 70 000$ сама операція Діяти потрібно терміново, так як часу дуже мало.
Райфайзен Банк Аваль - Смілянець Маргарита

Картка для допомоги 4149 5001 4073 4305

Допомога потрібна самотній мамі - Юлії Біллер. 40 років м.Суми
Юля інвалід 2 групи з 2008 року, яка виховує сина (14 років) Окрім мами в Юлі немає нікого. Неспецефічний виразковий коліт, рецедивуючий перебіг з тотальним ураженням товстої кишки, Параколічні абсцеси червоної порожнини. Три операції за три дні. Реанімація. Зараз Юля пройшла першу хіміотерапію. У Юлі тільки мама - пенсіонер та синочок, якому 14 років. Допомоги чекати немає від кого. Але ми можемо врятувати молоду, красиву жіночку. Потрібно ще 4-6 хіміотерапій (зі слів лікарів). Потрібні кошти на лікування (хіміотерапія) та підтримку організму. 
ПриватБанк

Картка для допомоги 5168 7427 0811 0410

Віталій Охтименко, інвалид дитинства I групи, 35 років, Гемофилия "А", Перелом ноги,  Гепатит С . Потрібна термінова операція на нозі та лікування гепатита. Віталій з грудня 2018 року знаходиться на лікуванні в лікарні Кривого Рогу. Зламана кістка не зростається. Постійні, страшні болі . Весь час зламана кістка  впирається в м'язи, що спричиняє кровотечі, так як основне захворювання: Гемофілія А.  На операцію та лікування потрібні тисячі гривень. Операцію, можливо будуть проводити в інституті "Мечникова"
ПриватБанк

Картка для допомоги 5168 7573 9954 5013

Гостра лімфобластна лейкемія, група високого ризику. (рецидив) Але цього разу, крім хіміотерапії, йому необхідна трансплантація кісткового мозку, яку в Україні не роблять. 9-а клінічна лікарня м. Мінськ Республіки Білорусь погодилася дати дитині шанс на життя. Але ціна життя є надто великою. Вартість операції - 150 000 доларів. Святославчик дуже хоче жити і вірить, що у Бога є на нього особливі плани. Зараз він перебуває на лікуванні у відділенні гематології 5-ї клінічної лікарні м. Львова. Пише його мама Ірина Трух-сулима

Картка для допомоги 4149 4991 2588 2322

Дякуємо ВСІМ за допомогу! Кошти зібрані. Окуневський Дмитро, 29 років, м. Буринь, Сумської обл. Після ДТП, яка сталася в Києві, Дмитру потрібна термінова операція. А для її проведення необхідні 35 тисяч гривень. Операцію потрібно провести якнайшвидше , інакше молодий хлопець може залишитись інвалідом – він не зможе ходити… Зараз ропочато терапію у лікуванні забою голови та рваних ран. Але закритий перелом обох кісток лівої гомілки зі зміщенням потребує оперативного втручання. Кошти, котрі були, витрачено на обстеження та препарати.

Картка для допомоги 5168 7573 2931 0033