Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Трух Святослав

Гостра лімфобластна лейкемія, група високого ризику. (рецидив) Але цього разу, крім хіміотерапії, йому необхідна трансплантація кісткового мозку, яку в Україні не роблять. 9-а клінічна лікарня м. Мінськ Республіки Білорусь погодилася дати дитині шанс на життя. Але ціна життя є надто великою. Вартість операції - 150 000 доларів. Святославчик дуже хоче жити і вірить, що у Бога є на нього особливі плани.

ПРОШУ ПРО ДОПОМОГУ!!!
Святославчик був дуже очікуваною дитиною . Ріс відповідальним і старанним хлопчиком, гарно вчився, був улюбленцем однокласників і вчителів, кращим учнем. Одночасно навчався і закінчив музичну школу по класу скрипки. Як і всі однолітки дорослішав і будував плани на майбутнє. Мріяв стати банкіром.

Але в 2015 році, коли Святослав закінчував 8 клас, біда постукала у двері і зруйнувала всі плани і надії на майбутнє. Святославчик почав погано себе почувати. Звернулися за допомогою в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де йому вперше поставили страшний діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, група високого ризику.

Відеоматеріал