Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Неділя, 15 березня 2020 11:08

Зовсім не потрібно мати мільон гривень, щоб стати жінкою на МІЛЬОН

Бути жінкою на мільон кожен день!  14 Березня відбулася святкова зустріч Спільноти Ділових Жінок Сумщини під девізом "Жінка на Мільон".  Головною тезою зустрічі була лінія, яка доводила, що жінка в будь-якій ситуації повинна залишатися на мільон.

В це поняття входять такы складові: одяг, і руки, і розмова,і поведінка. Навіть як поставити ногу чи випрямити спинку - важливо для жінки.

І не тільки в особливі, свіяткові дні, а і в повсякденному житті.

На зустрічі відбулася демонстрація світового тренду жіночого одягу TELL. В самій демонстрації приймали участь жінки, які входять в склад Спільноти ділових жінок.

Багато приємних та чудових подарунків. Квіти, шампанське зробили цю зустріч романтичною та неповторною.

На зустрічі побували наші землячки, які теж є членами спілки ділових жінок Сумщини. Це відома в Буринському та Путивльскому районах, а в подальшому, маю надію, відомий світовий модел'єр Тетяна Андрєєва. До речі, сукню на цей вечір шила саме Тетяна. Я вдячна їй за гарну роботу та професіоналізм.

Друга наша землячка,яка відвідала захід, це Тетяна Кривенко. Відома співачка, яка співала з самого малку в Бурині, а потім працювала в відомому гурті "Made in Ukraine"  Цей гурт влітку 2019 року виступав в нашому місті. Таню містяни зустріли морем квітів та любові.

Наталія Кузнєцова-Віноградова була запрошена на святкову зустріч. Її в спілці знають, як Голову ГО "УкрФонд Лінія Життя" та члена Національної спілки журналістів України.

"Я однозначно можу сказати, що зовсім не потрібно мати мільон гривень, щоб стати жінкою на МІЛЬОН!" - сказала Наталя Віноградова.


Сітлини можна переглянути на сайті.