Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Середа, 11 березня 2020 21:17

"ДЖЕРЕЛА Б'ЮТЬ" світ побачила збірка Григорія Склярова

"ДЖЕРЕЛА Б'ЮТЬ"- презентація збірки Григорія Склярова Під такою назвою 11 березня у приміщенні Сумської районної державної адміністрації відбулась презентація поетичної збірки Григорія Склярова - голови Юнаківської сільської ради Сумського району . Автора прийшли привітати представники управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Сумської районної державної адміністрації та районної ради, колеги, родина, земляки.

На сторінках збірки Григорій Скляров порушує теми кохання, ціни дружби, краси природи тощо.
Презентація відбулася в добрій, теплій та невимушеній обстановці. Лунали привітання, жарти, вірші та пісні. Море позитиву.

Як повідомив інтернет-порталу Webi News Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер, переможець всеукраїнських літературних конкурсів, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії в номінації ЛІТЕРАТУРА (проза і поезія) 2019 року: «Це для мене – найпозитивніший день в нинішньому році. Він запам'ятається такими добрими нотками, які дійсно гріють та радують серце. Я задоволений, що мене запросили на таку зустріч-презентацію. І з радістю привітав Григорія Миколайовича з виданням такої прекрасної поетичної книги…».Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України, поетеса, блогер. голова громадської організації «УкрФонд Лінія Життя» також була запрошена цю на презентацію. Своїми емоціями вона поділилася з інтернет-порталом: і організація, яка була на найвищому рівні, і привітання, і особливо родина поета – велика, дружня, щира та надійна. А ще родина – талановита, поетична і гуморна. А вірші пана Григорія читаєш, неначе воду п'єш. П'єш і ще хочеться пити... пити... пити... Вразило ще й те, що такий господарник, мужній чоловік має таку ліричну душу та пише такі чудові вірші. Це незвично і водночас приємно».

А всі присутні на творчому дійстві бажали Григорію Склярову не зупинятися на першій виданій книзі, а творити й творити… А ще радувати своєю творчістю прихильників, яких все додається й додається.

Дехто навіть зауважував, що читаючи чудові його вірші опісля напруженого трудового дня, відчуваєш радість на душі, і спокій у серці.

світлини можна переглянути на сайті