Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Понеділок, 16 грудня 2019 20:38

Виставка "Новорічна феєрія" в СОЦПК

Відвідала Сумський обласний центр служби крові. На порозі центру зустрівся цілий загін молодих військових, які вийшли з центру служби - це перше, що приємно здивувало та вразило. Наші військові рятують скрізь, завжди та всіх. Дякую тим батькам, що виховали таких дітей.

Красива ялинка, яскрава та весела зустрічає відвідувачів відразу на порозі. Неначе і не в пункт здачі крові зайшов а в чистий, охайний офіс, європейського рівня.
Дуже приємно вразила чистота та привітність персоналу. Згадалися часи, коли в цей заклад заходила з острахом та тремтінням. Зараз зовсім інші відчуття...

Багато пролунало гарних слів про наш центр служби крові на Міжнародному форумі з питань компонентів та переливання крові в Києві 19.08.19 р. Наш, Сумський центр ставили як приклад всій країні. Гордість брала, що на весь світ прозвучало наше місто та наш центр, в якому самий найкращий пункт забору крові.

Звичайний, будній день, але дуже багато молоді здає кров. І видно, що прийшли сюди не вперше.
Усміхнені, молоді хлопці та дівчата,є ті, що прийшли парами, є й ті що з подружками. Дивишся і розумієш :"Росте покоління, їм можна довіряти країну"

Не могла не відвідати  виставку робіт онкохворих дітей «Новорічна феєрія»
Як писав на своїх сторінках інтернет видання БіЖ  про відкриття виставки  письменник, поет, журналіст ІВАН ЖИТНИК :  "Серед перших відвідувачів виставки були – голова Сумської обласної ради Володимир Токар та заступник голови – Тетяна Головко. "

Сама фотовиставка знаходиться  на другому поверсі в "чайній кімнаті" - це так її по теплому називають свої...

Це кімната, де готуються до здачі крові. В ній кожен може подивитися малюночок дитини і зрозуміти, що здаючи кров, він рятує життя.

За кожним малюнком великий біль дитини та батьків. Але всі малюнки яскраві та несуть життя.


Я дивилася на них і уявляла, як та, чи інша дівчинка, хлопчик малював саме цей малюнок.

Ось висунувши язичка, старанно виводить лінію маленька Руслана. А тут весело, махаючи ніжкою, розфарбовує квіточку Камілла. Саша старанно малював салат. Тут є і море з рибами і гуси і ялинки.

Такі різні мотиви, але всі малюнки об'єднує одна річ - хвороба дітей, які тримали пензлики та фарби. І велика жага до життя.


Я б хотіла попросити : "Хто може прийти та здати кров для онкогематологічного відділення СОДКЛ, сходіть будь ласка, здайте в Сумському обласному центрі служби крові по пров. Громадянському, 2 м.Суми. Врятуйте життя хоч одній дитині."

Передивитися фото ви можете в фотозвітах на сайті https://hemophilia.net.ua/sumykrov

Голова ГО "УкрФонд Лінія Життя"
Наталія Кузнєцова-Віноградова