Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Субота, 07 грудня 2019 00:27

Спільнота ділових жінок Сумщини

Закрутилося все вихором: поїздки, передачі, робота, благодійна діяльність і в цій метушні я не встигла подякувати людям, які увірвалися в моє життя щасливими святом, і цікавими відносинами.

Я хотіла написати про річницю святкування Спільноти ділових жінок Сумщини.
Стільки красивих і щасливих жінок я ще не бачила ні на одному заході. Тут було приємно, зручно, а найголовніше, на протязі всього вечора, залишалося стійке відчуття, що ти найважливіша, найуспішніша і найпотрібніша.
Таким зробили свято Вікторія Мельник та Лариса Іванкова — засновника ГО «Спільнота ділових жінок», Лідери Спільноті Тетяна Гончаренко, Ірина Дьяконова, Олена Геренко, Наталія Резнік, Людмила Острівна, Марина Книш та Галина Петрова.

Красива фотозона, квіти, подарунки, теплі слова, побажання всім учасницям добра, удачі, любові і процвітання. Море жартів та гарного настрою.
Легка музика, шампанське, красивий одяг, легкий шлейф парфумів і радість ... Радість в очах, радість в розмовах і радість у відносинах. 

Талановиті дівчата з Дизайн студії «Артіль Мода». Маленькі янголята та казкові красуні-дівчата, демонстрували сукні, неначе з обкладинки журналу. До слова, вечірні сукні шили собі самі моделі. І це були дійсно казкові сукні.

Окрасою свята були чоловіки. Красиві, статні та напевно трішки зачаровані великою кількістю жіночої краси.
Музика саксофона занурювала оточуючих в романтичний настрій. Очі, присутніх дам, горіли з більшою силою. Горіли святом, щастям і задоволенням.

Вокальні твори у виконанні Заслуженої артистки України Марії Грищенко та Євгена Джулая стали справжньою окрасою святкової зустрічі Спільноти ділових жінок. Чудовий вокальний подарунок від почесного гостя свята - Заслуженого лікаря України Володимира Васильовича Гороха!
Все свято було пронизане найголовнішою думкою — Я ЖІНКА.

Благодійна акція «Спільноти ділових жінок» на користь дітей, які лікуються в онкогематологічному відділенні Сумської дитячої клінічної лікарні, теж стала однією з основних ліній вечора. Жінка-мати, жінка-берегиня роду не може залишатися осторонь проблем  самого важкого відділення дитячої лікарні області.

Наприкінці заходу подарунки, подарунки і ще раз подарунки. Ми ж дівчатка, і всі ми любимо подаруночки. Це було як чарівне дійство. Їх було дуже багато!

Я від всього серця бажаю процвітання, розвитку та цікавих проєктів спільноті і особисто кожній паняночці, яка стала частинкою великої родини. Рада, що маю честь бути уччасницею такого проєкту Сумщини-Спільнота ділових жінок, де основною метою є простір для спілкування, інформації, просвітництва та співробітництва і розуміння, що насамперед ти жінка, а потім бізнес-леді.

Наталія Кузнєцова-Віноградова,  арт-директор web-компанії Diatekc Media , голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя».