Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Середа, 04 грудня 2019 09:45

Міжнародний день волонтерів

Сьогодні міжнародний день волонтерів. Важливий день, чудовий. Я щиро хочу привітати всіх причетних з цим днем. Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. В моєму житті дуже багато є людей, які допомагають, які не байдужі, які мають величезне серце.

Я хочу привітати сьогодні Іну Ткачову, Ксєнію Гриник, Вікторію Сему, Юлію Дякун,Оленку Мельник, хоч вона й Make-Up Artist, эксперт СТБ "Все буде добре" , бьюти-блогер в СТБ, але вона завжди допомагає людям та тваринкам. Я б хотіла привітати Яніну Соколову, Наталію Мосейчук, бо це теж люди з величезними серцями. Хочу привітати всю Спільноту ділових жінок Сумщини. Ви робите добрі справи. Ви панночки з великої літери!

Дякую Вероніці Лавріненко та Максу Островському - це телерепортери, які звертають увагу на випадки, де вкрай потрібна допомога.

Дякую всім представникам Українського Альянсу UA HARD.  Ви десятки років рятує те житті. Житті всіх хворих на гемофілію.

Висловлюю вам щиру подяку за невичерпну жагу приносити користь суспільству. Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку та успіху у всіх починаннях!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім вам!

Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд «Лінія Життя».