Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Новини

Вівторок, 01 жовтня 2019 00:00

DIGITAL MED 2019

1-3 жовтня 2019 в місті Київ проходить конференція DIGITAL MED 2019 – спеціалізований проект

1-3 жовтня 2019 в місті Київ проходить конференція DIGITAL MED 2019 – спеціалізований проект, який об'єднує на одному майданчику кращих українських і зарубіжних представників медичних інформаційних технологій.

На конференцію були запрошені представники Українського Альянсу Гемофілії - Олександр Радченко (ГО "Український Центр Гемофілії"), Сергій Шемет (ГО "Українська асоціація з питань гемофілії і гемостазу «Фактор Д»").

Перший день Digital MED 2019 був присвячений розвитку eHealth в Україні. Головними доповідачами були:

• Євген Єсаков, архітектор програмного забезпечення eHealth (компанія EdenLab), розповів про виклики для розробників та користувачів при створенні eHealth в Україні. чому eHealth створили саме такою, і які завдання вона вирішує.

• Андрій Сучик, в.о. директора ДП “Електронне здоров’я”, поділився поглядом державного підприємства, яке відповідає за центральний компонент eHealth, на те, як держава стимулює розвиток українського ІТ-ринку в медицині.

• Дмитро Черниш, директор Департаменту розвитку електронної системи охорони здоров’я, підвів підсумки та розповів про співпрацю електронної системи охорони здоров`я та НСЗУ.

На сесії питання-відповіді Олександр Радченко підняв питання про побудову реєстрів орфанних захворювань, таких як гемофілія, і інтеграцію в систему eHealth. Також розповів про існуючий реєстр пацієнтів з коагулопатіями, який функціонує на базі Центру патології гемостазу НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Спікери відповіли, що побудова реєстрів зараз – це дійсно проблема для МОЗ, тому що в кожному захворюванні є ряд своїх специфічних полів даних. В даний час немає можливості побудувати і підключити реєстри до системи eHealth, це справа майбутніх років. Також доповідачі зазначили, що готові працювати за цим проектом з Українським Альянсом Гемофілії, який реалізував реєстр на базі «ОХМАТДИТ», тому що важливо використовувати існуючі напрацювання.