Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

vitalyi9 3Маленький Максимчик змалку знає що таке: біль, лікарні, уколи та все те, що несе з собою його хвороба. Гемофілія...

Гемофілія – це спадкове порушення процесу згортання крові, яке характеризується зниженням або порушенням синтезу факторів згортання крові VIII або IX. Обидва фактора приймають участь в створенні стабільного згустка крові, що необхідний для зупинки кровотечі.

Кровотеча у хворих на гемофілію не швидша, ніж у звичайних людей, але триває довше. Отож навіть незначне поранення може призвести до втрати великого об’єму крові. Та серйознішою проблемою для здоров’я таких людей є внутрішні кровотечі, особливо в суглобах колін, кісточок і ліктів. Внутрішні кровотечі можуть пошкоджувати будь-які органи і тканини й загрожувати життю людини, адже зростає ризик загибелі від крововиливу в мозок та інші життєво важливі органи. Пацієнтам із тяжкими формами гемофілії також загрожує інвалідизація внаслідок частих крововиливів у суглоби (гемартрозів).

Зазвичай на гемофілію страждають чоловіки, жінки ж виступають як носії дефектного алеля гена, котрі не хворіють самі, але можуть передавати мутацію нащадкам.

Гемофілія невиліковна, та зустрічається досить рідко. Близько 1 із 5 000–10 000 чоловіків народжується з гемофілією А і лише 1 із 30 000–50 000 — з гемофілією B. За оцінками, 400 000 людей у ​​всьому світі живуть з гемофілією, і лише 25% отримують адекватне лікування.

В наш час є ліки, які рятують хворих на гемофілію. Це препарати згортання крові.

Максимчик потрапив в програму профілактичного введення препаратів, але для цього йому з мамою потрібно два -три рази на місяць їздити до Києва.
Грошей у родині немає. Мама по догляду за Максимчиком, тато тимчасово не працює. В родині ще є  дівчинка.

Родина зіштовхнулася з тим, що на поїздки, які вкрай важливі для маленького Максимчика, немає коштів. Немає взагалі коштів на квитки, на харчування, на знаходження в столиці.
Тож мама звернулася за допомогою небайдужих людей. 6000 грн потрібно кожного місяця на лікування Максимчика. 


Реквізити для допомоги:

5168 7574 0750 8987
Кравець Любов Миколаївна

Контактний тел. 0999766163 

Картка для допомоги 5168 7574 0750 8987