Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Як працює гемофільна громадськість на Сумщині

Наталія Віноградова Голова ГО “УкрФонд Лінія Життя” про особливості роботи громадських організацій в Сумській області

  1. --На початку 2019 була зарєєстрована ГО " УкрФонд "Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу UA HARD Співзасновником організації став мій чоловік, мій товариш, мій мізковий центр - Віноградов Валерій Борисович.

Метою створення та діяльності Організації є захист та сприяння повній реалізації прав та законних інтересів членів Організації та осіб що страждають на гемофілію, хворобу Віллебранда та інші захворювання, їх родичів (далі – Громада), сприяння підтриманню високих професійних стандартів медичного обслуговування в Україні, надання всебічної допомоги та підвищення правової обізнаності членів Організації, сприяння задоволенню медичних, організаційних потреб та вимог фахівців у галузі гематології, хірургії, реабілітації та інших медичних спеціальностей
Направлення нашої організації в Альянсі: соціальна, інформаційна, фінансова допомога, в особливо тяжких випадках, як в Сумському регіоні так і в масштабах усієї країни.
Наразі наша організація допомагає не тільки хворим на гемофілію але й хворим на онкологію, та іншими захворюваннями.
З 2000 року в рамках благодійної допомоги почалася робота в Сумському регіоні. Велася тісна співпраця з лікарем , доктором медичних наук, професором — Михайлом Вікторовичем Суховієм Київ

В 2006 році була створена СУМСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "ТОВАРИСТВО ХВОРИХ НА ГЕМОФІЛІЮ «НАДІЯ», Засновниками були мій тато Кузнєцов Олександр Миколайович та я. В той же час ми були членами Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

Всі роки БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ працювала, допомагаючи хворим по всій Україні. Я являлася головою сумського осередку Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

.
Початок 2019 року було прийнято рішення об'єднання всіх благодійних проектів в межах ГО " УкрФонд "Лінія Життя". Компанії ООО Діатекс Медіа являється основним замовником та координатором благодійних проектів. В той же час ГО " УкрФонд "Лінія Життя", як самостійне, юридичне лице, підписує меморандум та вступає до українського Альянсу.
Група UKRFOUND "LINE OF LIFE" створена для допомоги хворим. Ця група є офіційною групою ГО "УкрФонд Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу Гемофілії #UAHARD 
Вподобайте сторінку групи Help.Допомога
Мета організації: Здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства через надання допомоги, в тому числі і соціальної, окремим категоріям осіб, які потребують допомоги: хворим на гемофілію та іншими порушеннями гемостазу, а також іншими захворюваннями.