Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Як працює гемофільна громадськість на Сумщині

Наталія Віноградова Голова ГО “УкрФонд Лінія Життя” про особливості роботи громадських організацій в Сумській області

  1. --На початку 2019 була зарєєстрована ГО " УкрФонд "Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу UA HARD Співзасновником організації став мій чоловік, мій товариш, мій мізковий центр - Віноградов Валерій Борисович.

Метою створення та діяльності Організації є захист та сприяння повній реалізації прав та законних інтересів членів Організації та осіб що страждають на гемофілію, хворобу Віллебранда та інші захворювання, їх родичів (далі – Громада), сприяння підтриманню високих професійних стандартів медичного обслуговування в Україні, надання всебічної допомоги та підвищення правової обізнаності членів Організації, сприяння задоволенню медичних, організаційних потреб та вимог фахівців у галузі гематології, хірургії, реабілітації та інших медичних спеціальностей
Направлення нашої організації в Альянсі: соціальна, інформаційна, фінансова допомога, в особливо тяжких випадках, як в Сумському регіоні так і в масштабах усієї країни.
Наразі наша організація допомагає не тільки хворим на гемофілію але й хворим на онкологію, та іншими захворюваннями.
З 2000 року в рамках благодійної допомоги почалася робота в Сумському регіоні. Велася тісна співпраця з лікарем , доктором медичних наук, професором — Михайлом Вікторовичем Суховієм Київ

В 2006 році була створена СУМСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "ТОВАРИСТВО ХВОРИХ НА ГЕМОФІЛІЮ «НАДІЯ», Засновниками були мій тато Кузнєцов Олександр Миколайович та я. В той же час ми були членами Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

Всі роки БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ працювала, допомагаючи хворим по всій Україні. Я являлася головою сумського осередку Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

.
Початок 2019 року було прийнято рішення об'єднання всіх благодійних проектів в межах ГО " УкрФонд "Лінія Життя". Компанії ООО Діатекс Медіа являється основним замовником та координатором благодійних проектів. В той же час ГО " УкрФонд "Лінія Життя", як самостійне, юридичне лице, підписує меморандум та вступає до українського Альянсу.
Група UKRFOUND "LINE OF LIFE" створена для допомоги хворим. Ця група є офіційною групою ГО "УкрФонд Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу Гемофілії #UAHARD 
Вподобайте сторінку групи Help.Допомога
Мета організації: Здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства через надання допомоги, в тому числі і соціальної, окремим категоріям осіб, які потребують допомоги: хворим на гемофілію та іншими порушеннями гемостазу, а також іншими захворюваннями.