Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Врятувати Святика Трух

matherПРОШУ ПРО ДОПОМОГУ!!!
Святославчик був дуже очікуваною дитиною . Ріс відповідальним і старанним хлопчиком, гарно вчився, був улюбленцем однокласників і вчителів, кращим учнем. Одночасно навчався і закінчив музичну школу по класу скрипки. Як і всі однолітки дорослішав і будував плани на майбутнє. Мріяв стати банкіром.

Але в 2015 році, коли Святослав закінчував 8 клас, біда постукала у двері і зруйнувала всі плани і надії на майбутнє. Святославчик почав погано себе почувати. Звернулися за допомогою в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де йому вперше поставили страшний діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, група високого ризику.

Ці страшні слова пролунали як вирок. Почалося довготривале і виснажливе лікування блоками хіміотерапії з усіма можливими наслідками.

Але Святослав мужньо боровся. І , здавалося, два роки боротьби дали свої результати і недуга відступила. Святослав повернувся до звичного життя. Друзі, навчання, перше кохання. Успішно закінчив школу, став студентом університету банківської справи. Всі полегшено зітхнули, з’явилася надія і нові плани на майбутнє.

Проте, як виявилося, ненадовго. В червні 2019 року біда знову постукала у двері. Недуга повернулася (рецидив). Розпач, біль і спогади…
Святославчик дуже хоче жити і вірить, що у Бога є на нього особливі плани.

Зараз він перебуває на лікуванні у відділенні гематології 5-ї клінічної лікарні м. Львова. Знову хімії. Але цього разу, крім хіміотерапії, йому необхідна трансплантація кісткового мозку, яку в Україні не роблять.

9-а клінічна лікарня м. Мінськ Республіки Білорусь погодилася дати дитині шанс на життя. Але ціна життя є надто великою.
Вартість операції - 150 000 доларів.

Ірина Трух- мама

Мама в facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100018849587213

Картка для допомоги 4149 4991 2588 2322