Замовити зворотній дзвінок

На жаль ми зараз не працюємо. Виберіть зручний для Вас час і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Про нас

Громадська Організація "Укрфонд Лінія Життя" яка займається благодійною допомогою населенню

dobroЯ, Віноградова Наталія Олександрівна голова ГО " УкрФонд "Лінія Життя" почала займатися благодійності з 2000 року.

На початку 2019 була зарєєстрована ГО " УкрФонд "Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу UA HARD Співзасновником організації став мій чоловік, мій товариш, мій мізковий центр - Віноградов Валерій Борисович.

Метою створення та діяльності Організації є захист та сприяння повній реалізації прав та законних інтересів членів Організації та осіб що страждають на гемофілію, хворобу Віллебранда та інші захворювання, їх родичів (далі – Громада), сприяння підтриманню високих професійних стандартів медичного обслуговування в Україні, надання всебічної допомоги та підвищення правової обізнаності членів Організації, сприяння задоволенню медичних, організаційних потреб та вимог фахівців у галузі гематології, хірургії, реабілітації та інших медичних спеціальностей

Направлення нашої організації в Альянсі: соціальна, інформаційна, фінансова допомога, в особливо тяжких випадках, як в Сумському регіоні так і в масштабах усієї країни.
Наразі наша організація допомагає не тільки хворим на гемофілію але й хворим на онкологію, та іншими захворюваннями.

З 2000 року в рамках благодійної допомоги почалася робота в Сумському регіоні. Велася тісна співпраця з лікарем , доктором медичних наук, професором — Михайлом Вікторовичем Суховієм Київ 

В 2006 році була створена СУМСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "ТОВАРИСТВО ХВОРИХ НА ГЕМОФІЛІЮ «НАДІЯ», Засновниками були мій тато Кузнєцов Олександр Миколайович та я. В той же час ми були членами Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.
Всі роки БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ працювала, допомагаючи хворим по всій Україні. Я являлася головою сумського осередку Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

.
Початок 2019 року було прийнято рішення об'єднання всіх благодійних проектів в межах  ГО " УкрФонд "Лінія Життя".   В той же час  ГО " УкрФонд "Лінія Життя", як самостійне, юридичне лице, підписує меморандум та вступає до українського Альянсу.

Проводиться робота по втіленню домашнього лікування по Сумському регіону.

Квітень - З'їзд-форум , присвячений Всесвітньому Дню, хворих на гемофілію.
Квітень збір коштів на операцію стентування великої розшаровуючої аневризми судини голови.  Та допомога в збиранні коштів на проведення операції по стентуванню.
По сьогодні ведеться Постійна робота по збору коштів для хворих на гемофілію, участь в міжнародних конференціях, тісна співпраця з Міністерством Охорони Здоров’я.
- Створений сайт для Спеціалізованого дитячого будинку, на благодійній основі
- На постійній основі ведеться допомога в придбанні потрібних речей та засобів гігієни, їжі Сумському cпеціалізованому будинку дитини в якому знаходиться 72 дитини в віці від 2 місяців до 5 років.


Займатися благодійністю я почала тому, що перш за все я мама. Я мама хворого на гемофілію сина. Постійна боротьба за життя своєї дитини надихнула мене допомагати тим діткам, батьки яких не в змозі, боротися проти системи, яка викинула нас, хворих на гемофілію, та їх рідних за межі життя.

Як з забезпеченням ліками так й з соціальних проектів..
Дуже тяжко лягати спати й не розуміти. Прокинешся ти вранці з дитиною вдома чи в лікарні. Й не знати, є на даний момент ліків лікарні, чи їх прийдеться шукати, купувати самому. Курсувати між МОЗ та інститутом переливання крові, просити, молити врятувати життя своєї дитини, яка наразі лежить в лікарні за 600 км від Києва та стікає кров`ю.`
Після смерті свого тата, у якого раптово виявили рак легенів, в його пам`ять я почала опікуватися дітками та дорослими, які хворіють на рак.
Ми з однодумцями почали збирати кошти на лікування та на відправлення за кордон хворих з тяжким перебігом захворювань. Це почалося з 2012 року.
До мене стали звертатися хворі з усієї країни за допомогою, в якої я не можу відмовити. Бо це моє життя, це моє покликання, це моя доля.

З повагою Наталія Кузнєцова-Віноградова

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ


Організація у відповідності з своєю статутною метою та напрямками діяльності, має право на здійснення міжнародних зв'язків та діяльності у порядку, передбаченому цим Статутом, чинним законодавством України.
Міжнародна діяльність Організації здійснюється шляхом участі у міжнародних проектах, роботі міжнародних організацій, а також інших формах, що не суперечать законодавству України, нормам і принципам міжнародного права.
При здійсненні міжнародної діяльності Організація користується повним обсягом прав і обов’язків юридичної особи.

Організація:
- організовує обмін делегаціями, сприяє організації за участю іноземних партнерів турнірів, змагань, конференцій, виставок, ярмарок, учбово-тренувальних зборів, семінарів, відряджає своїх представників для участі у відповідних заходах за межами України;
- проводить спільно з іноземними організаціями дослідження у відповідності з напрямками своєї діяльності, публікує їх результати;
- реалізовує інші спільні програми та проекти за участю іноземних партнерів та міжнародних організацій, що не суперечить чинному законодавству України.