Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

Про нас

Громадська Організація "Укрфонд Лінія Життя" яка займається благодійною допомогою населенню

dobroЯ, Віноградова Наталія Олександрівна голова ГО " УкрФонд "Лінія Життя" почала займатися благодійності з 2000 року.

На початку 2019 була зарєєстрована ГО " УкрФонд "Лінія Життя", яка входить в склад Українського Альянсу UA HARD Співзасновником організації став мій чоловік, мій товариш, мій мізковий центр - Віноградов Валерій Борисович.

Метою створення та діяльності Організації є захист та сприяння повній реалізації прав та законних інтересів членів Організації та осіб що страждають на гемофілію, хворобу Віллебранда та інші захворювання, їх родичів (далі – Громада), сприяння підтриманню високих професійних стандартів медичного обслуговування в Україні, надання всебічної допомоги та підвищення правової обізнаності членів Організації, сприяння задоволенню медичних, організаційних потреб та вимог фахівців у галузі гематології, хірургії, реабілітації та інших медичних спеціальностей

Направлення нашої організації в Альянсі: соціальна, інформаційна, фінансова допомога, в особливо тяжких випадках, як в Сумському регіоні так і в масштабах усієї країни.
Наразі наша організація допомагає не тільки хворим на гемофілію але й хворим на онкологію, та іншими захворюваннями.

З 2000 року в рамках благодійної допомоги почалася робота в Сумському регіоні. Велася тісна співпраця з лікарем , доктором медичних наук, професором — Михайлом Вікторовичем Суховієм Київ 

В 2006 році була створена СУМСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "ТОВАРИСТВО ХВОРИХ НА ГЕМОФІЛІЮ «НАДІЯ», Засновниками були мій тато Кузнєцов Олександр Миколайович та я. В той же час ми були членами Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.
Всі роки БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ працювала, допомагаючи хворим по всій Україні. Я являлася головою сумського осередку Всеукраїнського Товариства хворих на гемофілію.

.
Початок 2019 року було прийнято рішення об'єднання всіх благодійних проектів в межах  ГО " УкрФонд "Лінія Життя".   В той же час  ГО " УкрФонд "Лінія Життя", як самостійне, юридичне лице, підписує меморандум та вступає до українського Альянсу.

Проводиться робота по втіленню домашнього лікування по Сумському регіону.

Квітень - З'їзд-форум , присвячений Всесвітньому Дню, хворих на гемофілію.
Квітень збір коштів на операцію стентування великої розшаровуючої аневризми судини голови.  Та допомога в збиранні коштів на проведення операції по стентуванню.
По сьогодні ведеться Постійна робота по збору коштів для хворих на гемофілію, участь в міжнародних конференціях, тісна співпраця з Міністерством Охорони Здоров’я.
- Створений сайт для Спеціалізованого дитячого будинку, на благодійній основі
- На постійній основі ведеться допомога в придбанні потрібних речей та засобів гігієни, їжі Сумському cпеціалізованому будинку дитини в якому знаходиться 72 дитини в віці від 2 місяців до 5 років.


Займатися благодійністю я почала тому, що перш за все я мама. Я мама хворого на гемофілію сина. Постійна боротьба за життя своєї дитини надихнула мене допомагати тим діткам, батьки яких не в змозі, боротися проти системи, яка викинула нас, хворих на гемофілію, та їх рідних за межі життя.

Як з забезпеченням ліками так й з соціальних проектів..
Дуже тяжко лягати спати й не розуміти. Прокинешся ти вранці з дитиною вдома чи в лікарні. Й не знати, є на даний момент ліків лікарні, чи їх прийдеться шукати, купувати самому. Курсувати між МОЗ та інститутом переливання крові, просити, молити врятувати життя своєї дитини, яка наразі лежить в лікарні за 600 км від Києва та стікає кров`ю.`
Після смерті свого тата, у якого раптово виявили рак легенів, в його пам`ять я почала опікуватися дітками та дорослими, які хворіють на рак.
Ми з однодумцями почали збирати кошти на лікування та на відправлення за кордон хворих з тяжким перебігом захворювань. Це почалося з 2012 року.
До мене стали звертатися хворі з усієї країни за допомогою, в якої я не можу відмовити. Бо це моє життя, це моє покликання, це моя доля.

З повагою Наталія Кузнєцова-Віноградова

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ


Організація у відповідності з своєю статутною метою та напрямками діяльності, має право на здійснення міжнародних зв'язків та діяльності у порядку, передбаченому цим Статутом, чинним законодавством України.
Міжнародна діяльність Організації здійснюється шляхом участі у міжнародних проектах, роботі міжнародних організацій, а також інших формах, що не суперечать законодавству України, нормам і принципам міжнародного права.
При здійсненні міжнародної діяльності Організація користується повним обсягом прав і обов’язків юридичної особи.

Організація:
- організовує обмін делегаціями, сприяє організації за участю іноземних партнерів турнірів, змагань, конференцій, виставок, ярмарок, учбово-тренувальних зборів, семінарів, відряджає своїх представників для участі у відповідних заходах за межами України;
- проводить спільно з іноземними організаціями дослідження у відповідності з напрямками своєї діяльності, публікує їх результати;
- реалізовує інші спільні програми та проекти за участю іноземних партнерів та міжнародних організацій, що не суперечить чинному законодавству України.